Je to tady! Získejte přístup k nejpřínosnější konferenci. Duši dne a noci...

Víc než záznam. Mnohem víc

Jaroslav Dušek a Jan Skryja vystoupili v Plzni na nejlépe hodnocené rozvojové akci. Teď si můžete tento neopakovatelný den užít z pohodlí domova! Odhalte ty nejlepší strategie, díky kterým nahrajete do své mysli nové výjimečné mentální programy. Na úspěch nemusíte čekat dalších deset let.

Vytvořte nové mentální programy a zažijte hojnost duše během několika týdnů.

jaroslav dušek záznam

Proč k dosažení vysněného života nepotřebujete dělat roky to, co nechcete

Právě teď nastal ten pravý čas k tomu, abyste se za úspěchem  přestali zběsile honit, a místo toho se stali magnetem, který bude tu pravou životní radost a naplnění přitahovat.

Vše začíná tvorbou nových mentálních programů, které Vám konečně umožní vidět ty nejjednodušší věci ve Vašem životě vedoucí k těm největším vytouženým životním změnám. Když vytvoříte nové programy, přestanou Vás ovládat ty staré. Z role oběti téměř okamžitě přejdete do role velké životního tvůrce.

Překvapivé odhalení: jde to i z pohodlí domova! Díky rozvoji vnitřní síly

Přestaňte okamžitě věřit tomu, že pro úspěch a hojnost potřebujete obětovat kus svého života. Už nikdy nedělejte kompromisy a neokrádejte se o životní radost a krásy každého dne.

Jaroslav Dušek a Jan Skryja Vás provedou celkem pěti částmi přelomové konference Duše dne a noci. Zažijete zázračná uvědomění a zjistíte, že žít výjimečný život a dosahovat magických životních změn je mnohem jednodušší, než si možná teď myslíte.

 

jaroslav dušek a jan skryja kniha

Duše dne a noci je víc než záznam konference.
Mnohem víc...

number

E-book Vám odhalí mocnou strategii vedoucí k životním zázrakům v krátkém čase

Součástí Vašeho přístupu je 70 stran dlouhý e-book Duše dne a noci. Tento e-book Vám předá klíčový kus skládanky, bez kterého nefunguje zákon přitažlivosti. Přestanete se neúspěšně honit za věcmi, které místo toho začnete do svého života přitahovat.

E-book v hodnotě 250 Kč

number1

Záznam celé konference Duše dne a noci. Z pohodlí domova a napořád.

Jaroslav Dušek Vás provede tématy Zářivé štěstí a Smysl života. Jan Skryja to doplní Štěstím z temnoty a Smyslem snění. Vy tak zažijete to nejlepší z rozvoje dne a noci. Přímo během poslechu několikrát zavřete oči a budete vytvářet nové vzrušující mentální programy.

Záznam konference z pohodlí domova v hodnotě 1 790 Kč

number2

Jak vytvářet mocné kotvy pro okamžitý přístup k odvaze a velké životní energii

V rámci Vašeho přístupu se můžete těšit také na neveřejný webinář Jana Skryji o tom, jak si prakticky z jakéhokoli předmětu udělat velmi mocnou kotvu. Tato kotva Vám dodá potřebnou energii a odvahu v životě vždy, když to budete potřebovat.

Webinář Kotvy v hodnotě 1 400 Kč

number3

Poznejte význam svých snů a běžte na terapii do světa snů

V té nejvíce praktické bonusové části konferenci vezme Jan do ruky svůj vlastní deník Snílek a na svých velmi osobních snech Vám odhalí ty nejdůležitější a velmi konkrétní principy, díky kterým budete snadno objevovat význam Vašich snů. Zapomeňte na snáře a vykladače snů. Objevte, jak přijít na význam snů díky své vlastní vnitřní síle.

Bonusová část o významu snů v hodnotě 1 100 Kč

number4

Vedená meditace na rozvoj lásky a vděčnosti

Tato meditace vznikla na míru konferenci Duše dne a noci. Pomůže Vám s tím nejdůležitějším pro dosahování životních změn a úspěšné vykročení ze začarovaného kruhu života. Díky této meditaci naplno otevřete přístup k emocím lásky a vděčnosti, ze kterých vychází nové myšlenky, vidění výjimečných příležitostí a objevování fantastického života.

Přes 20 minut dlouhá vedená meditace v hodnotě 300 Kč

number5

Online kurz a 7 otázek pro cestu z temnoty k záři

Temné okamžiky života byste měli zapomenout a snažit se od nich utéct? Chyba! Z největších životních temnot můžete nasát obrovskou energii pro velkou životní záři. Ve webináři Cesta z temnoty dostanete 7 klíčových otázek. Časem prověřenou strategii, která konečně není v rukou jen několika vyvolených.

Online kurz a webinář Cesta z temnoty v hodnotě 3 500 Kč

Tento výjimečný rozvojový balíček v celkové hodnotě 8 340 Kč je nyní za nižší cenu než cena vstupenky. Pouze po omezenou dobu...

Duše dne a noci

jaroslav dušek jan skryja

S deníkem
a knihou

jan skryja jaroslav dušek

S akademií, knihou, deníkem

Pozor! Zvýhodněná cena online přístupu za 1 290 Kč platí jen po omezenou dobu. Veškeré online produkty včetně neveřejného programu Hrdina dne a noci dostanete hned po zaplacení objednávky!

100 % garance bezpečné platby a spolehlivého doručení

Využíváme platební bránu Comgate, která má tisíce klientů, mezi které patří třeba Česká pošta a řada dalších významných společností.

Knihu a deník Snílek Vám doručuje Zásilkovna. Kdyby nastala jakákoli komplikace, kontaktuje nás a celou věc okamžitě vyřešíme. Máme přes 4 000 spokojených klientů a zajištění maximálního bezpečí a spolehlivosti je pro nás zcela zásadní.

Přístupy k záznamu a bonusům včetně e-booku Duše dne a noci dostanete do několika minut po zaplacení objednávky. Zkontrolujte prosím i spam a hromadnou poštu.

 

Vychutnejte si Duši dne a noci plnými doušky...

jaroslav dušek a jan skryja

Objevte, jak eliminovat obavy a začít žít tu nejlepší verzi Vašeho života

Rozlučte se s nekonečným hledáním toho, co by Vám mohlo konečně pomoci se odrazit v životě z krysího závodu k vysněnému životu. Vědomé objevování tajů snového světa Vás odpojí z Matrixu jednou provždy.

V knize jsou odhaleny dosud nevyslovené pravdy o tom, jak sny využívají domorodé kmeny a jaký duchovní přesah může svět snění mít. Naučíte se jedinou vizualizační techniku, kterou potřebujete k tomu, abyste naplno prožili lucidní snění.

97 % lidí nežije život podle svých představ. Dokud nenajde tu správnou cestu

Strategie uvedené v e-knize a v celém balíčku Duše dne a noci propojují to nejlepší z duchovního světa a vědeckého poznání. Stovky lidí díky nim poznaly, že se nemusí pořád motat v kruhu a hledat, jaký další rozvojový seminář by jim pomohl.

Někdy stačí jen malé změny vnitřního světa, které Vás dovedou k zázračným životním posunům. Přesně o tom je Duše dne a noci.

Nejlépe hodnocená rozvojová akce roku.
Děkujeme za krásná slova...

reference konference

Skutečně nádherná energie nesoucí se prostorem. Dotýkající se člověka hluboko a mocně. Zanechávající v něm tolik.

Jana Kožáková

Ahoj Honzo, chci moc poděkovat za Tvou akci s Jardou. Moc se Vám to povedlo a mnohé mi to přineslo. Dobrá práce a respekt.

Libor Kuršínský

Absolvovali jsme s manželem Vaši krásnou konferenci v Plzni. Chci Vám velmi pěkně poděkovat za silný a stále trvající zážitek. Vaše práce má hluboký smysl. Vaše propojení s Jaroslavem pro mě mělo na konferenci úžasný smysl.

Mária Hockicková

Vytvořte mentální programy vedoucí k životní radosti a hojnosti

Využijte výhodné ceny Duše dne a noci se všemi bonusy a e-bookem. Vstupte na tu nejvíce fascinující cestu rozvoje Vaší duše. Využijte temnotu života jako mocného společníka a probuďte velkou životní záři.

Využijte benefitů přístupu Duše dne a noci v hodnotě 8 430 Kč…

Záznam včetně všech bonusů je určen pro každého, kdo má rád akce Jaroslava Duška a chce své možnosti životního růstu posunout na zcela novou úroveň. Proto jen po omezenou dobu je k dispozici celý balíček Duše dne a noci v hodnotě 8 430 Kč za méně, než byla cena vstupenky.

 

Děkuji za krásný snový sobotní den. Úžasná atmosféra.

Libuše Trávníčková

Chci moc poděkovat za Konferenci Duše dne a noci, protože jsem odjížděla tak moc nabitá a spokojená, že to snad ani není možné. Zároveň jsem se konečně pustila do čtení knihy. Budou následovat podcasty a jsem i v akademii.

Barča Šádková

Dobrý večer, Honzo, moc děkuji za sobotní krásný den. Bylo to moc krásné a inspirující. Budu velmi rád, pokud se takovéto akce budou konat několikrát do roka. Je to velmi inspirativní. Mimo jiné i meditace byla výtečná. Silná a uklidňující.

Rostislav Joksch