Přeskočit na obsah
Objevte magii světa snů a lucidní snění

Proč vstoupit do akademie lucidního snění?

20 hodin videí a rozšířená e-kniha

Každá z 20 kapitol (téměř 200 stran) je propojená s bonusovým videem, které ještě více prohloubí Vaše schopnosti lucidního snění. Více než 20 hodin obsahu! Vše online a trvale k dispozici.

Soukromá skupina

Stanete se součástí neveřejné skupiny, ve které budete mít možnost si říct o radu zkušeným snílkům. Zároveň se můžete těšit na exkluzivní obsah dostupný pouze lidem v lucidním programu.

Vedené snové meditace

20 vedených snových meditací je navrženo za účelem mentálního programování. Pro řadu snílků jsou právě vedené meditace tím nejdůležitějším, protože ve stavu uvolnění působí na hlubší úrovně našeho vědomí.

Video opět boží! Musím říct Honzo, že tahle tvoje akademie je to nejlepší, co jsem zatím slyšel/četl. Ze začátku jsem byl skeptický, jako pár videí, navíc na FB. Ani vlastní stránky, kde by online běžel. No čím dál víc žasnu! Mám desítky knih o lucidním snění, sjeté všechny materiály, známé i neznámé, české i zahraniční, a spoustu osobní praxe. Ale tohle je úplně to nejvíc nejlepší, co znám. Otevíráš témata, o kterých se nikde nemluví, postřehy a techniky, na které jsem postupně také přišel. Prostě za mě TOP 1. Díky, moc mě to baví. A už jedu i tvé meditace, těm jsem se poměrně dlouho bránil, ale jsou fakt dobře udělané. Díky.
Radek Švec
Člen lucidní akademie

0 Kč

snový newsletter

5845 Kč

lucidní akademie

499 Kč

deník snílek

současná cena lucidní akademie platí do 10. října 2022

Vstupte do akademie lucidního snění!
Na co se těšit?

Jak lucidně snít?

Naučíte se vstupovat do lucidních snů přirozenou i přímou cestou. Těšit se můžete na úpravy a vylepšení technik. Díky tomu nenarušíte svůj spánkový rytmus a budete dosahovat intenzivních lucidních prožitků. Akademie je určena pro úplné začátečníky i pro pokročilé snílky.

Jak vstoupím do podvědomí?

V lucidní akademii zjistíte, jak vstupovat do podvědomí nejen ve snech, ale také v bdělém stavu. Je to právě nácvik vstupů do podvědomí ve stavu bdělosti, který prohloubí tuto schopnost ve snovém světě. Vaše podvědomí zná odpovědi, které potřebujete. Prohlubte práci s ním.

Jak objevím význam svých snů?

Práci se sny považuji za tu nejlepší možnost sebe-terapie. Během akademie lucidního snění se naučíte, jak objevovat význam svých snů a jak pomocí snového záměru prohlubovat jejich terapeutický význam. Sníte každou noc. Pojďme společně využívat potenciálu snového světa.

Jak se zbavím nepříjemných snů?

Noční můry a negativní snové prožitky zažívá v některé části života většina z nás. Jak s nimi pracovat? Jak se stát pozorovatelem svých snů? Jak snové emoce strachu a úzkosti nahradit láskou a vděčností? V akademii lucidního snění dostanete maximální podporu ve zvládání negativních snů.

Kdo mě bude podporovat?

V akademii lucidního snění budete součástí soukromé skupiny. V této skupině můžete sdílet jakoukoli výzvu, inspiraci nebo to, co zrovna ve snovém světě řešíte. Pokud se Vám například nebude delší dobu dařit navazovat lucidní sny, můžete poprosit o radu a tipy další snílky. Do této skupiny budeme postupně zvát lidi s hlubší snovou praxí.

Co se stane s mým spánkem?

Pokud se rozhodnete využívat snový svět jako sebe-terapii, kvalitní spánek je naprostou nutností. Během akademie se naučíte ty nejlepší strategie pro budování a udržení kvalitního spánku bez jakýchkoli kompromisů. Spánek léčí, rozvíjí kreativitu, posiluje schopnost učení a dlouhodobě zlepšuje snové prožitky. Proto je práce na kvalitním spánku základním stavebním kamenem celé akademie.

Ptejte se

Nejčastější dotazy

E-knihu si stáhněte hned po objednání. Jakmile akademii zaplatíte, uvidíte stránku s polem STAHOVÁNÍ. Pokud byste si knihu nestáhli, odkaz budete mít také v e-mailu. Tato e-kniha je autorsky chráněnou součástí lucidní akademie a její šíření je v rozporu s autorskými právy.

Videa budou postupně přibývat v soukromé FB skupině včetně snových meditací ke stažení a dalšího obsahu. Přístupové informace Vám přijdou e-mailem hned po dokončení objednávky. Těšit se můžete na celkem 20 bonusových videí. Každé z nich bude mít délku cca 30 minut. Navíc bude doplněno vedenou snovou meditací ke stažení. Tyto meditace Vás přiblíží k fantastickým snovým prožitkům ještě rychleji. U videí jsou tipy na filmy a další obsah.

Pro účely soukromé skupiny jsme zvolili platformu Facebooku. Po koupi lucidní akademie najdete odkaz na skupinu v dolní části e-mailu, který obdržíte. V rámci Vaší žádosti zadáte číslo objednávky a my Vás přidáme. Ve skupině nemusíte být přihlášen Vaším pravým jménem! Pokud nejste fanouškem Facebooku, můžete si pro tyto účely vytvořit anonymní účet a používat jej jen pro účely lucidní akademie. Soukromá FB skupina je pro nás nejjednodušší cestou, jak Vás efektivně podporovat a sdílet s Vámi to nejlepší.

Přístup do akademie je celoživotní. Do akademie doporučujeme vstoupit co nejdříve. S přibývajícím obsahem poroste její cena. Za startovací cenu tak můžete získat veškerý budoucí obsah. Jednorázová platba Vám umožní přístup do tohoto živého organismu. Pro členy akademie jsou navíc připraveny slevy na další obsah. Reálná hodnota celého balíčku akademie je cca 42 000 Kč (20 hodin video obsahu, snové meditace, e-kniha,  poradna a přibývající nový obsah v soukromé skupině).

Po koupi získáte rozšířenou verzi e-knihy Lucidní snění a magie podvědomí. Na téměř 200 stranách najdete 20 kapitol (e-knihu chystáme také v audio podobě). Každá kapitola je zakončená speciálním videem, které ještě více rozšíří Vaše snové schopnosti. Videa budou postupně přibývat v rámci soukromé skupiny. V této skupině můžete sdílet Vaše zkušenosti a poradit se se zkušenými snílky.

Ano. Celá snová terapie je detailně probrána v rámci e-knihy a navazujících videí. Naučíte se, jak zvládat noční můry, jak objevovat význam snů, jak terapeutické sny vyvolávat, jak pracovat se spánkovou paralýzou, a mnoho dalšího. Připravovaný webinář snové terapie bude rozdílný v tom, že bude všechny tyto myšlenky shrnovat na jednom místě.

Stěžejní osobou je autor akademie Jan Skryja, který odpoví na Vaše dotazy a navede Vás. Ve skupině je ale také řada velmi zkušených lucidních snílků, proto dostanete větší množství inspirace pro Váš další růst. Postupně budou ve skupině další terapeuti a koučové také z jiných oblastí.

Ano. Lucidní akademie navždy změní Váš pohled na svět snů. Naučíte se noční můry nejen zvládnout, ale také s nimi pracovat tak, abyste díky nim osobnostně vyrostli. Práce s nočními můrami zvyšuje Vaši odvahu, sebevědomí a radost ze života.

Rozhodně ano. Na stránce Kde jsme najdete desítky hodin obsahu. Doporučujeme poslechnout si zejména Duši K, který je nejnovější a je z velké části zaměřen na téma pocitů ve snech. Na této stránce níže dále najdete reference posluchačů, díváků a účastníků již proběhlých akcí.

Na akademii je fantastické to, že propojuje duchovní stránku s tou vědeckou. Čím více se do akademie ponoříte, tím více začnete vnímat, jak se nové vědecké poznatky přibližují duchovnímu rozměru snů. V akademii tak poznáte vědecký základ snového světa a zároveň se naučíte, jak prohlubovat silná duchovní poznání pomocí světa snů.

Nejlepší cestou je zakoupit si akademii co nejdříve. Pokud akademii koupíte v budoucnosti, budete mít přístup ke všemu obsahu, který již vznikl. S nově vznikajícím obsahem ale bude růst cena akademie. Pokud si ji koupíte nyní, přístup máte celoživotně. Veškerý nově vznikající obsah tak už máte zahrnutý v současné ceně. Reálná hodnota celého balíčku akademie je cca 42 000 Kč (20 hodin video obsahu, e-kniha, snové meditace,  poradna a přibývající nový obsah v soukromé skupině).

Duše K o lucidním snění a snové terapii

Před vstupem do lucidní akademie se můžete podívat snovou terapii a lucidní snění v rámci Duše K…

Gdpr

Vaše údaje budou použity pouze pro účely přijetí platby, zaslání e-knihy a dalších informací pro přístup do soukromé skupiny a k dalšímu obsahu. K odběru newsletteru se můžete přihlásit na tomto odkazu. O smazání údajů můžete zažádat na e-mailové adrese Jan.Skryja@LucidniSen.cz. Obchodní podmínky