Brain We Are: Spánek a lucidní snění

Podcast Brain We Are na téma “Spánek a jak na lucidní snění”.

Jeden ze starších podcastů zaměřený zejména na lucidní snění. V podcastu nenajdete příliš mnoho informací k práci s emočním nábojem a hlubší myšlenky snové terapie, o to více se ale dozvíte o lucidních snech. Lucidní snění znamená, že si uvědomíte, že jste ve snu. Jak toho využít pro lepší život? Je možné díky lucidním snům odhalit svůj dosud nepoznaný potenciál?

Ano.

Svět snů je kouzelným místem. Snění se může stát vaším životním průvodcem, tím nejlepším vnitřním terapeutem. V podcastu je návod na lucidní snění, techniky pro lucidní snění a mnoho dalšího. Zároveň se v něm dotkneme i mnoha dalších zajímavých témat spojených se světem snů.

Pokud hledáte velmi hluboký rozvoj snového světa, staňte se součástí lucidní akademie. V rámci tohoto online programu vás postupně čeká přes 20 hodin videí, e-průvodce, soukromá skupina, a mnoho dalšího. Půjdete od úplných základů až k velmi hlubokým rituálům. Vše na sebe navazuje a je vám trvale k dispozici. Díky tomu se můžete kdykoli vracet přesně k tomu, co potřebujete.

Video opět boží! Musím říct Honzo, že tahle tvoje akademie je to nejlepší, co jsem zatím slyšel/četl. Ze začátku jsem byl skeptický, jako pár videí, navíc na FB. Ani vlastní stránky, kde by online běžel. No čím dál víc žasnu! Mám desítky knih o lucidním snění, sjeté všechny materiály, známé i neznámé, české i zahraniční, a spoustu osobní praxe. Ale tohle je úplně to nejvíc nejlepší, co znám. Otevíráš témata, o kterých se nikde nemluví, postřehy a techniky, na které jsem postupně také přišel. Prostě za mě TOP 1. Díky, moc mě to baví. A už jedu i tvé meditace, těm jsem se poměrně dlouho bránil, ale jsou fakt dobře udělané. Díky. Radek Švec, člen lucidní akademie

Jan Skryja je expertem na oblast lucidního snění a snové terapie. Mimo jiné založil vzdělávací projekt Cesta Úspěšných, v rámci kterého uspořádal na Vysoké škole ekonomické v Praze řadu rozvojových přednášek a seminářů. Snění se věnuje mnoho let a během této doby měl možnost pomoci stovkám lidem s jejich snovým světem. V rámci této praxe řešil noční můry, spánkové paralýzy, problémy s usínáním, negativní snové prožitky, ale také pomáhal s objevováním významu snů skrze tzv. snové koučování a pomáhal lidem rozvíjet snový potenciál spojený s inspirativními a pěknými sny. U velké části těchto lidí využíval lucidní snění. Jak ale rád uvádí, lucidní sny nejsou nutností pro rozvoj potenciálu světa snů.

Podcast Brain We Are skvěle doplňuje další obsah, který najdete na tomto webu.

Odebírejte newsletter pro to nejlepší ze snového světa.

Krásné sny!

Brain We Are