Pozor! Jen tady jde stáhnout Tvůj e-book. Nepřijde Ti do e-mailu 👇

Gratuluji Ti. Stažením e-booku jsi udělal první krok ke skutečně odvážnému a naplněnému životu...

Co nejdříve se podívej na rozhovor s úžasným Pavel Moricem. Je to ta úplně nejvíc inspirující věc, kterou jsem kdy dělal. Dvě hodiny šťavnatého obsahu k dlouhodobému budování odvahy…

Celý program konference Odvaha žít a snít | 13. května | Plzeň

Vstup a registrace. Bude dostatek času na to najít si místo, které Vám bude nejvíce vyhovovat.

Pavel Moric – Odvaha k probuzenému životu. Objevujte a rozšiřujte nekonečné možnosti odvahy, kterou v sobě všichni máte. Těšte se na silné inspirace a uvědomění, díky kterým najdete nové možnosti pro odvážný a krásný život.

Jan Skryja – Nová odvaha díky snění. Jak rozvíjet odvahu nejen díky snění? Odvaha nemusí být vždy o překonávání se. Velký pokrok můžete zažít díky vědomému přemýšlení. Vše si vyzkoušíte a prožijete. Z role tvůrce a pomocí vědomého sebe-vedení můžete velmi snadno rozšiřovat svou odvahu pro krásný život každý den a každou noc.

Pavel Moric – Vnitřní hrdina. Odvahu je možné rozvíjet směrem zevnitř ven. Je ve Vás velký vnitřní hrdina. Objevte svou sílu vedoucí k naplněnému životu. Koncept vnitřního vítězství je klíčový pro život prožitý v odvaze, štěstí a mentální hojnosti.

Beseda Pavla Morice a Jana Skryji o odvaze. Během besedy vznikají často ty nejsilnější momenty pro velké životní změny a pozitivní směřování. Budeme společně odpovídat na Vaše dotazy a v uvolněné atmosféře probereme zásadní věci pro vědomý rozvoj odvahy.

Rozloučení. Čas pro případné společné objetí 🙂

Po konferenci dostanete jako dárek záznam z konference. Díky němu si můžete připomenout všechna silná uvědomění a začít s nimi pracovat pro směřování k vysněnému životu.

Prožijte změnu

Probuďte odvahu. Zažijte změnu

Propojení hlubokých témat pro rozvoj odvahy, které Vás překvapí a dodá Vám novou životní sílu. Největší kulturní akce na téma odvahy…

13. květen

2023

Plzeň

Congress Center Parkhotel Plzeň, U Borského parku 2791, 320 04 Plzeň 3-Jižní Předměstí, mapa

4
Silná témata
2
Průvodci

Vyberte si vstupenku na míru

Vstupenka

S kurzem Vztahy

S knihou a deníkem

S lucidní akademií

Na míru

Garance bezpečné platby. Používáme platební bránu Comgate.

Ptej se svých strachů, co po Tobě chtějí a co pro ně můžeš udělat. Dohodni se s nimi.

Pavel Moric