Jaroslav Dušek – Druhá Duše K (Lemniskáta)

Duše K o lucidním snění ve svém volném pokračování. Jaroslav Dušek představuje myšlenku, podle které je vše jedním velkým sněním. Lucidní snění je podle něj fantastický prostor pro realizaci nejen v době, kdy možnost realizace ve vnějším světě je omezená.

Jaroslav Dušek: Vše je jedno velké snění

Připravte se na fantastická témata: sdílení snů z pozice tvůrce a deník Snílek, vědomá práce s děsivými nočními můrami, napojení se na podvědomí ve snech, nejlepší technika na rychlejší usínání, inteligence spánku a snění, křest knihy, konference Duše dne a noci, a mnoho dalšího.

Vědomá práce se sny je kouzelným zážitkem. Otevře Vám možnosti ve Vašem životě, které Vás nadchnou a překvapí. Skutečný potenciál se může otevírat práce díky vědomému snění. Máte v sobě obrovskou vnitřní sílu. Pojďte ji objevovat a rozvíjet ve snovém světě.

Konference Duše dne a noci (Jaroslav Dušek a Jan Skryja)

Jaroslav a Jan propojí to nejlepší ze dne a noci. Světlo a tma, záře a temnota. Můžete se těšit na výjimečnou a neopakovatelnou zážitkovou konferenci, která posune Vaše životní možnosti na zcela novou úroveň.

Naučíte se rozzářit štěstí do venkovního světa, ale také využít svých životních temnot pro směřování ke šťastnému životu. Řeč bude také o smyslu života a smyslu snění. Večer Vás čekají prožitkové a velmi hluboké vedené meditace.

Vstupenky na konferenci…

jaroslav dušek a jan skryja
Jaroslav Dušek a Jan Skryja

Křest knihy Tentokrát o magii snů (Duše K)

Kniha Tentokrát o magii snů se stane Vaší snovou biblí. Do myšlenek z Duše K jsme přidali významná doplnění, snové sugesce, mocné citace a několik velmi milých překvapení 🙂

Objednejte si knihu a staňte se snovým mágem…

kniha jaroslav dušek a jan skryja
Kniha

Deník Snílek. Sni. Je to lék

Deník Snílek na každém nočním stolku. Silná symbolika, mocné sugesce, rostoucí snové mandaly, prostor pro vyhodnocení snů, citace. Prostě místo, díky kterému budete hojit Vaše emoční rány, vstupovat do podvědomí a rozvíjet snovou spiritualitu.

Více o deníku Snílek najdete na tomto odkazu.

Podívejte se také na lucidní akademii, která jde od úplných základů až po velmi hluboké snové techniky.

Přeji Vám krásné sny.

Jan Skryja
Autor Lucidní akademie
Spoluautor knihy Tentokrát o magii snů
Autor deníku Snílek
Zakladatel projektu Cesta Úspěšných

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *