Duše: Jaroslav Dušek a Jan Skryja – Zázračný potenciál

Vychutnejte si cestu k zázračnému potenciálu duše. V novém rozhovoru. Jaroslav Dušek a Jan Skryja…

Užili jste si tento unikátní rozhovor? Jeho volné pokračování s názvem Naladění duše najdete na tomto odkazu. Dozvíte se spoustu krásných a velmi mocných uvědomění týkajících se naladění. Proplujete novými frekvencemi poznání a prožitků. Dosažení vysněného života není věcí času. Je to věcí naladění.

Duše. Otevřete ji díky knize

Jaroslav Dušek a Jan Skryja jsou spoluautory snové knihy s názvem Tentokrát o magii snů. Tato kniha je unikátní svým pojetím a její čtení Vás okouzlí. To nejlepší z naší Duše K o lucidním snění jsme významně doplnili technikami a snovými filozofiemi. Naučíte se, jak vstupovat do lucidních snů přirozenou a přímou cestou.

Sepsali jsme pro Vás ty nejlepší snové techniky, mezi které patří třeba snová sebe-hypnóza, body scan pro přímé vstupy do lucidního snění, pět základních technik pro vyvolávání lucidních snů přirozenou cestou, pohádka o snění, předzpěv Jaroslava Duška, a mnoho dalších milých překvapení v podobě snových afirmací, citací, a mnoho dalšího.

Knihu si můžete objednat na tomto odkazu.

duše Jaroslav Dušek a Jan Skryja

Překonejte strach ze smrti

V rozhovoru uslyšíte celou řadu pohledů a možností, jak se vypořádat s jedním z velkých životních strachů. Strach ze smrti je pro řadu lidí velkým limitem, který blokuje kouzelné možnosti velkého potenciálu. V rozhovoru ukazujeme jednoduché, ale velmi účinné postupy, díky kterým přestane být strach ze smrti Vaším nepřítelem.

Jan měl tu možnost bavit se se snílky, kteří dokázali vyřešit svůj strach ze smrti nejen díky snění. Změněné stavy vědomí umožňují každé bytosti vypořádat se s tématy, které mohou být v běžném stavu vědomí jen velmi těžko řešitelné.

Pokud byste chtěli jít ještě do větší hloubky, přijďte na některou z našich konferencí, nebo si z pohodlí domova užijte tu, která již proběhla. Vše najdete zde…

Přejeme Vám krásné a kouzelné snění se snovou terapií a lucidním sněním.