Jak rychle usnout a lucidní snění – Jan Skryja

Nejhlubší rozhovor o tom, jak rychle usnout. Do velké hloubky probereme kouzla usínání, spánku a také lucidní snění…

Pronikněte do tajů snové terapie, lucidního snění a toho nejlepšího z oblasti rozvoje osobnosti. Téměř tři hodiny obsahově nabitého rozvoru. Budete se skvěle bavit a rozhovor si budete pouštět opakovaně. Líbil se Vám rozhovor? Podívejte se do naší sekce videí, kde najdete celou řadu velmi inspirativních a obohacujících rozhovorů.

Vychutnejte si ty nejhodnotnější poznatky o spánku, usínání a dalších magických tématech. Čeká Vás vzrušující jízda plná vhledů, uvědomění a mocných principů.

Proč spíme a jak rychle usnout

Co vše Vám přináší spánek a jak jej kultivovat tak, aby Vás tato cesta bavila a abyste se na snění a spánek těšili? Jakým způsobem Vás okolí připravuje o pozornost a jak s tím začít pracovat ve Váš prospěch. Poznejte principy mužské a ženské energie a naučte se s nimi pracovat. Placebo je velmi mocným pomocníkem, který můžete využívat ve Váš prospěch? Naučte se, jak snovým světem provádět Vaše děti a odemykat jejich snový potenciál.

Jak vznikají sny? Jak můžete transformovat energii z nočních můr v něco krásného a prospěšného? Noční můry jsou ve skutečnosti Vašim velkým spojencem. V rozhovoru se naučíte, jak s nimi pracovat. Láska je tou nejsilnější emocí pro odemykání světa snění. Těšit se můžete na techniky, které lásku propojují se snovým světem.

Běžte do větší hloubky

Využijte moc snové terapie a lucidního snění naplno. Objednejte si knihu Jaroslava Duška a Jana Skryji s názvem Tentokrát o magii snů. Najdete ji na tomto odkazu. Společně s deníkem Snílek a následně i lucidní akademií dostáváte do rukou ty nejkrásnější a nejpřínosnější vhledy pro odemykání lucidního snění a snové terapie.

Lucidní akademie je krásným rozvojovým online celkem, ve kterém postupně vzniká přes 20 hodin obsahu. Součástí je e-průvodce, vedené meditace, a mnoho dalšího. Akademie je vhodná pro úplné začátečníky i pro velmi pokročilé snílky.

jak rychle usnout

PS: Přímo na YouTube najdete rozvojové rozhovory na tomto odkazu. Krásné snění!