Jaroslav Dušek a Jan Skryja – Naladění duše

Jaroslav Dušek a Jan Skryja v novém YouTube rozhovoru s tématem naladění duše. Dozvíte se, jak velkou životní roli hraje vědomá práce s naladěním. Řeč je také o velmi účinných testech reality pro rozvoj lucidního snění, rozvoji energetické síly duše, a mnoho dalšího. Jaroslav Dušek otevírá celou řadu krásných a velmi hlubokých témat, které Jan doplňuje o své postřehy a techniky nejen ze světa snění.

Jaroslav Dušek nejen o postatě a naladění

Po předchozím rozhovoru na téma Zázračný potenciál duše otevíráme zbrusu nová témata a uvědomění. Těšit se můžete na některé velmi mocné principy, které otevírají skryté možnosti potenciálu, a to i v případě lidí, kteří si své sny vůbec nepamatují. Rozhovor věnujeme zejména na správné ladění a naladění na směřování k vysněnému životu.

Promluvu začínáme krásným tématem věnovaným ponořením se do reality. Už samotné poslouchání rozhovoru probouzí často zcela neočekávané vhledy a životní možnosti. Otevřete brány nekonečného potenciálu. S tím Vám pomůžeme také celou řadou velmi praktických technik, kterými celé povídání doplňuje Jan Skryja.

Ponořte se do nekonečných možností naladění

V sekci článků a rozvojového obsahu na této stránce postupně najdete další velmi inspirativní rozhovory, techniky a obohacující videa. Užijte si stovky hodin postupně vznikajícího bezplatného obsahu. Každý rozhovor a přednášku připravujeme tak, aby Vám co nejvíce pomohly a posunuly Vás směrem k vysněnému životu. Otevřete ve své duši nová témata a uvědomění. Probuďte kouzelné zdroje síly a odvahy.

Zažijte meditace, prodlouženou besedu a magický den

Jaroslav s Janem pro Vás připravují svým prožitkem zcela výjimečné události, které Vám umožní vše zažít živě a na vlastní kůži. Zasloužíte si posunout se směrem k radosti a hojnosti. Staňte se zcela přirozeným tvůrcem. Budete velmi snadno přitahovat do svého života přesně to, po čem touží.

Přijďte na celodenní konferenci Jardy a Jana. Vstupenky a více informací najdete na tomto odkazu…

jaroslav dušek a jan skryja konference