Jaroslav Dušek: Duše K o lucidním snění

Jaroslav Dušek a Jan Skryja v rámci Duše K mluví nejen o těchto tématech: lucidní snění, snová terapie, spánková paralýza, význam snů, noční můry, a další. Proč se věnovat snění? Jak svět snů rozvíjet? Naučte se to nejlepší ze světa snění.

Jan Skryja je expertem na oblast lucidního snění a snové terapie. Je zakladatelem lucidní akademie a autorem deníku Snílek. V rámci této Duše K mimo jiné pojmenovává stereotypy a mýty, které jsou se snovým světem spojené.

“Snění by nás nemělo stavět do role oběti. Neměli bychom vnímat, že někdo nebo něco tam venku určí význam našich snů a my s tím nemůžeme nic dělat. Snění by z vás mělo dělat tvůrce vašeho života” opakuje svým posluchačům.

Staňte se součástí Janovy lucidní akademie. Jan vás v ní provede sněním od úplných základů až po velmi pokročilé techniky. Celý program je online a máte jej k dispozici trvale. Můžete se tedy k jednotlivým blokům kdykoli vracet nebo si dát pauzu od nauky v době, kdy to budete potřebovat.

Jaroslav Dušek a Jan Skryja společně vytvářejí knihu. Najdete ji buď přímo na tomto webu nebo o ní můžete být informování v rámci newsletteru, který Jan svým odběratelům pravidelně posílá. Zároveň se také dozvíte o nově vzniklých podcastech, rozhovorech a chystaných živých akcích. Přihlaste se k odběru a včas se dozvíte o mnoha kouzelných snových projektech, které se připravují.

Jan je také zakladatelem projektu Cesta Úspěšných. Některé z jeho přednášek najdete na tomto odkazu.

Skutečné životní probuzení začíná sněním. Ponořte se do poznání snového světa a objevte tu nejlepší možnou cestu sebe-terapie. Vědomou práci se sny se váš snový potenciál bude stále více otevírat. Tento krásný pokrok zpozorujete už během prvních měsíců. Užívejte si kouzelnou snovou cestu. Čím větší pozornost budete snění dávat, tím více budete tento dar odemykat. Přejeme vám krásné a kouzelné sny!

Jaroslav Dušek a Jan Skryja
Jaroslav Dušek a Jan Skryja na téma snění