Konference
Duše dne a noci

Jaroslav Dušek a Jan Skryja propojí rozvoj duše ve dne a v noci. Světlo a temnotu života. 1. dubna 2023 v Plzni. Zažijte výjimečný den…

Prožijte změnu

Propojení hlubokých témat dne a noci. Světla a tmy. Záře a temnoty.

1. duben

2023

Plzeň

Congress Center Parkhotel Plzeň, U Borského parku 2791, 320 04 Plzeň 3-Jižní Předměstí, mapa

Celý program

Vstup a registrace. Bude dostatek času na to najít si to místo, které Vám bude nejvíce vyhovovat. Můžete přijít klidně už v 11:30. 

Bonusový program. Překvapení pro účastníky. Jan Skryja vezme do ruky svůj vlastní deník Snílek a na svých osobních snech Vám ukáže, jak velmi snadnou cestou objevovat jejich význam. Tento program bude součástí záznamu, který po konferenci dostanete.

Jaroslav Dušek – Smysl života. Jak objevit skutečné poslání a získat novou energii pro svou duši? Objevte skutečné možnosti své vnitřní síly.

Jan Skryja – Smysl snění. Silné uvědomění v podobě rozdílu mezi očekáváním a vědomým sněním. Jak snít a být probuzený? Jaké mají naše sny význam a jak se díky nim napojit na nekonečné možnosti podvědomí velmi snadno?

Jaroslav Dušek – Zářivé štěstí. Štěstí je možné rozvíjet. Je v našem nitru. V naší duši. Když jej navíc necháme zářit směrem k dalším bytostem, začnou se v našem životě dít skutečná kouzla.

Jan Skryja – Štěstí temnoty. Svět snění je důkazem toho, že ty nejhorší věci v životě – tu největší temnotu – můžeme využít pro budování pravého životního štěstí. Jak toho využít v probuzeném životě? A jak to přenést do světa snů? 

Večerní hloubkové meditace vděčnosti Jana Skryji. Díky meditacím můžeme otevírat naše emoce, porozumět jim a napojit se na ně. Pokud rozvineme tuto fantastickou schopnost, získáme vědomý přístup k našemu podvědomí. Naší duši. Život se tak začne proměňovat ve fantastické dobrodružství.

Rozloučení. Čas pro případné společné objetí 🙂

Poznámky z akce v psané a audio podobě. Po akci (v pondělí) dostanete podrobné poznámky ze všech částí včetně doporučení na meditační hudbu, rituály a další kroky na vaší cestě. Součástí poznámek budou také koučovací otázky, možné akční kroky, zajímavosti, a mnoho dalšího.

Ve středu Vám pošleme záznam čtyř základních témat konference. Můžete se vrátit ke všemu důležitému a prohloubit tak Váš pokrok směrem k hojnosti a štěstí.

Jako dárek se můžete těšit na pěti týdenní online kurz Jana Skryji (v hodnotě 1 450 Kč). Kurz “Hojnost díky emočním ranám” do větší hloubky rozpracovává každý z kroků Janova konceptu (hojnost, silné uvědomění, klíčová otázka, hojení emočních ran, magický potenciál). Každý týden se podíváte na jeden z těchto kroků. Na konci kurzu dostanete shrnutí všeho obsahu, kdybyste jej nestíhali v daném čase.

Krásná klíčenka lapače snů včetně neveřejného webináře věnovaného tomu, jak tento lapač snů využívat jako silnou psychologickou a duchovní kotvu.

Afirmační kartička do peněženky.

Vyberte si vstupenku na míru

Vstupenka

S deníkem

S deníkem a knihou

S akademií, deníkem a knihou

Na míru

Prožijte změnu

Vše je jedním velkým sněním

Propojení hlubokých témat dne a noci. Světla a tmy. Záře a temnoty.

1. duben

2023

Plzeň

Congress Center Parkhotel Plzeň, U Borského parku 2791, 320 04 Plzeň 3-Jižní Předměstí, mapa

4
Silná témata
2
Průvodci

Všechno, co nás obtěžuje a vyčerpává, jsme si vytvořili my sami. Když si to uvědomíme, můžeme s tím začít pracovat.

Jaroslav Dušek

Úžasné. Děkujeme z celého srdce. Janko má mimořádně příjemný a poutavý projev.

Renáta Belicová