Je na čase odemknout přístup k té největší životní energii

Jaroslav Dušek

Konference
Nekonečný potenciál

Top Hotel Praha | Sobota 25. listopadu

jaroslav dušek a jan skryja

Objevte, jak odemknout to nejlepší ve Vás. A skvěle se u toho bavte

Ochutnání nekonečných možností Vašeho potenciálu může být mnohem snadnější a radostnější cestou, než jste si do této chvíle možná mysleli. Řada lidi jen nezná ty správné rituály a principy, díky kterým zažijí překvapivé otevření jejich tvořivé duše a nekonečného potenciálu.

Nemusíte zažívat další roky pokusů a omylů. Přijďte probudit Váš nekonečný potenciál. A u toho si budou užívat svou životní cestu.

Proč nepotřebujete složité a zdlouhavé techniky k otevírání potenciálu

Pokud jste už unavení z náročných technik a principů, které stejně nikam nevedou, přímo na konferenci prožijete silné meditační vhledy a naučíte se velmi účinné metody pro napojení na nekonečné možnosti potenciálu během několika týdnů!

Mocné vizualizace a meditace zažijete v prostředí fantastických lidí. Můžete být uvolnění, bavit se životem, a u toho zažívat výjimečné posuny ve Vašem životě ve velmi krátkém čase.

 

Den plný zážitků a růstu. 25. listopadu v TOP Hotelu v Praze

Vstup a registrace. Bude dostatek času na to najít si místo, které Vám bude nejvíce vyhovovat.

Jaroslav Dušek – Potenciál duše. Jak získat přístup k potenciálu, který naše duše už má? Mnoho lidí zažívá pořád ty stejné životní scénáře. Duše je cestou k novému uvědomění a vytouženým životním změnám. Aktivujte její opravdový potenciál.

Jan Skryja – Potenciál z vnitřního klidu. Přímo na konferenci zažijete řadu velmi mocných meditací, díky kterým pro Vás bude napojení na nekonečný potenciál velmi snadné. Poprvé zasvětí Jan většinu své části meditačnímu prožitku, který je klíčový pro otevření nekonečného potenciálu.

Jaroslav Dušek – Potenciál z radosti. Vědomý rozvoj štěstí a využití moci přítomného okamžiku Vás prakticky okamžitě napojuje na kouzelné možnosti potenciálu. Zažijte to v části Jaroslava Duška plné krásné inspirace.

Beseda Jaroslava Duška a Jana Skryji. Během besedy vznikají často ty nejsilnější momenty pro velké životní změny a pozitivní směřování. Budeme společně odpovídat na Vaše dotazy a v uvolněné atmosféře probereme klíčové principy pro vědomý rozvoj potenciálu.

Autogramiáda. Rozloučení. Objetí.

Po konferenci dostanete jako dárek záznam z konference. Díky němu si můžete celou konferenci naplno užít a vědomému rozvoji se věnovat až z pohodlí domova.

Budete mezi prvními lidmi, kteří mohou naplno využívat vedenou meditaci Jana Skryji s úžasným hudebním doprovodem. Dostanete také kompletní návod k tomu, jak meditaci využívat tak, aby Vám co nejvíce otevřela možnosti potenciálu.

Premium webinář Jana Skryji se sedmi principy, po jejichž pochopení okamžitě vstoupíte na cestu štěstí. Webinář bude pro účastníky také ke stažení v audio podobě pro poslech na Vašich vědomých cestách.

Revoluční e-book Nekonečný potenciál má více než 80 stran a představí Vám ty nejlepší strategie a techniky pro rozproudění energie spojené se všemi možnostmi Vašeho potenciálu. E-book je určen jako dárek dostupný pouze pro účastníky konference.

Využijte té nejlepší ceny v předprodeji se spoustou výhod

Konference

S knihou

S knihou a deníkem

Se akademií

Pozor! Současná cena 1 390 Kč je v předprodeji a platí do konce září. Využijte toho a rezervujte si místo ještě dnes. Aktuální detailní informace ke konferenci najdete zde.

20 dní na vrácení vstupenky a garance převodu peněz. Platí pouze pro vstupenky v předprodeji!

Do konce září probíhá předprodej, v rámci kterého máte 20 dnů od koupě na vrácení 100 % částky vstupenky, pokud si účast rozmyslíte.

A teď to nejlepší. Pokud vstupenku koupíte v předprodeji a zjistíte, že se nemůžete zúčastnit (třeba jen den před akcí), napište nám a celou částku Vám uchováme pro využití na některou z dalších akcí na LucidniSen.cz.

Využijte těchto výhod předprodeje a kupte si vstupenku už teď.

Těšte se na radostné odemykání potenciálu...

Úžasné ohlasy na minulou akci 
Jaroslava Duška a Jana Skryji

reference konference

Absolvovali jsme s manželem Vaši krásnou konferenci v Plzni. Chci Vám velmi pěkně poděkovat za silný a stále trvající zážitek. Vaše práce má hluboký smysl. Vaše propojení s Jaroslavem pro mě mělo na konferenci úžasný smysl.

Mária Hockicková

Před týdnem jsme byly s kamarádkou na konferenci Duše dne a noci. Chtěla jsem Vám napsat, že to pro mě bylo něco úžasného a jsem ráda, že jsem jela.

Ilona Kompanová

Ano. Skutečně nádherná energie nesoucí se prostorem. Dotýkající se člověka hluboko a mocně. Zanechávající v něm tolik.

Jana Kožáková
jaroslav dušek a jan skryja kniha

Rezervujte si vstupenku se všemi dárky za cenu
v předprodeji

Právě teď je ten nejlepší čas zažít něco výjimečného. Jen samotné dárky ke vstupence Vám vystačí na další tři roky vzrušujícího rozvoje osobnosti. Celodenní konference Jaroslava Duška s jeho hostem Janem Skryjou bude tím nejkouzelnějším zážitkem roku 2023.

Koupí vstupenky v předprodeji získáte…