Nová témata. Nové prožitky. Nové proměny

Jaroslav Dušek a Jan Skryja

Konference
Probuď sílu duše

Sobota 16. března 2024 v TOP Hotelu Praha

dusek

Odhalte skrytou sílu duše. A bavte se na Vaší cestě

Cesta k vysněnému životu naplněná radostí, prožíváním a hojností často začíná odhalením síly duše. Každý člověk je obdařen velkým darem, který jej může vést a naplňovat jeho život přesně tím, po čem touží. Tento dar ale může být uzavřen, proto je potřeba se učit znovu se na něj napojovat a otevírat jej.

Jaroslav Dušek a Jan Skryja pro Vás připravují nové hluboké vhledy, principy a techniky, díky kterým odhalíte a prožijete napojení se na Vaši duši.

 

Nová cesta: místo zdlouhavých principů vytvářejte radostné naladění

Je na čase začít konečně žít tu nejvysněnější verzi Vašeho života. Skvělá zpráva: nepotřebujete žádné náročné, nezáživné a nekonečné praktikování techniku tzv. “na sílu”.

Když jednou zažijete Vaši obrovskou vnitřní sílu, napojíte se na zdroje radosti, odvahy a tvořivosti, o kterých jste možná do této doby netušili, že je máte k dispozici. Nemusíte trávit roky složitými technikami. Není to o čase. Je to o naladění! Užijte si tuto výjimečnou konferenci plnou nových témat, prožitků, a toho nejlepšího, co Vás dovede k snadnému naladění na fantastickou sílu Vaší duše.

Odhalte sílu duše. Nová témata.
16. března v TOP Hotelu v Praze (Blažimská 1781)

Vstup a registrace účastníků. Doporučujeme přijít co nejdříve, ať si naplno užijete nový doprovodný program, nasajete atmosféru a projdete se tematickými stánky.

Doprovodný program pro to správné napojení se a naladění duše.

Těšit se můžete na krásné a velmi hluboké hudební naladění, kterým Vás živě provede skvělý Michal Beneš. Následně zažijete tři zbrusu nové a velmi silné vedené meditace s hlasem Jana, které Vám umožní vytvářet nové mentální programy síly, radosti a odvahy přímo ve Vašem podvědomí.

Jaroslav Dušek – Síla a krása duše. Co představuje Vaše duše a jakým způsobem žít v harmonii s ní? Objevování “harmonie s duší” je  klíčovou schopností pro odhalení Vaší obrovské vnitřní síly. Zasloužíte si život v síle, radosti, klidu a tvorbě. Přijďte si užít objevování a poznávání Vaší duše.

Jan Skryja – Snová terapie pro každého. Snění je jediný stav přirozeného změněného stavu vědomí. Jan poprvé veřejně představí celý systém snové sebe-terapie a provede Vás prožitky v podobě vizualizací a vedených meditací, které budou otevírat zcela nečekané možnosti světa snění. Tyto principy začnete využívat už daný večer, a ráno po probuzení zažijete první krásné proměny. A to i v případě, že máte pocit, že se Vám žádné sny nezdají!

Jaroslav Dušek – Nalaďte duši na hojnost a poznání. Přijďte naladit Vaši duši do hlubokého klidu, vědomého poznání a lásky. Těšit se můžete na propojení poutavých příběhů s velmi silným uvědoměním.

Prodloužená beseda Jaroslava Duška a Jana Skryji. Opakovaně jsme se přesvědčili o tom, že na závěrečných besedách vznikají ty nejkouzelnější momenty a nejsilnější uvědomění. Proto jsme prodloužili obsah tohoto nového formátu besedy a připravili pro Vás tak ještě více času pro rozvoj, naladění a prožitek.

Autogramiáda. Rozloučení. Objetí. Šatna se zavírá ve 21 hodin.

Do týdne po skončení konference dostanete jako dárek Váš soukromý přístup k záznamu ze všech částí konference. Díky tomu si můžete konferenci naplno užít a následně z ní čerpat po velmi dlouhou dobu.

Existují principy vedení a ladění své snové duše pomocí sebe-koučovacích snových principů. Naučíte se systém jednoduchých, ale velmi účinných otázek. Zároveň zjistíte, jak konkrétně s těmito otázkami pracovat, aby se z Vás stal mocný snový tvůrce a aby Vás sny vedly k vysněnému životu.

E-book Probuď sílu duše prohlubuje poznání a prožitky i konference o další velmi mocné vhledy. Pomůže Vám zejména v tom směru, že přinese ještě více praktických příkladů, jak využívat principy, které budete v rámci konference objevovat. U některých účastníků začínají ty největší životní změny přečtením tohoto e-booku, díky kterému do sebe všechny věci začínají magicky zapadat.

Vylepšili jsme propisku s mocnou symbolikou Snílek (Sni. Je to lék) a přineseme Vám ji jako dárek v působivém kouzelném tvaru 🙂

Afirmační záložka se může stát velmi silným a mocným průvodcem, protože ji máte na očích při přijímaní nových informací. Proto jsme ještě více vylepšili její design a předáme Vám ji jako dárek s novými afirmacemi.

Prodej vstupenek ukončen.
Vstupenku bude možné koupit v případě potřeby přímo na konferenci za cenu 1 400 Kč. Těšíme se na Vás a přejeme krásné snění 🙂

14 dnů na vrácení vstupenky

Máte 14 dnů na vrácení vstupenky od jejího koupě. Pokud byste vstupenky chtěli darovat, napište nám a vystavíme Vám dárkový voucher v tiskové kvalitě.

Napojení se na sílu duše není věcí času. Je to věcí naladění...

Úžasné ohlasy na minulé konference 
Jaroslava Duška a Jana Skryji

reference jaroslav dušek a jan skryja

Děkuji. Bylo to úžasné (konference Nekonečný potenciál). Do dnešního dne si nesu krásný pocit. A stále zpracovávám informace z této konference. Velká pochvala za organizaci!

Anett Jičínská

Honzo, chci Vám zpětně poděkovat, protože z celé konference pro mě byla nejpřínosnější Vámi vedená první část - konkrétně třetí vedená meditace (vděčnosti a lásky). Vědomě jsem poprvé v životě pocítil tyto emoce k mým blízkým až do té míry, že mi začaly téct slzy. Získávám větší schopnost empatie a pozitivní pohled na ty aspekty v životě, které žiji. Ať se daří celé Vaší rodině a budu se těšit na budoucí setkání.

Vašek (IG hoejacktreyballin)

Absolvovali jsme s manželem Vaši krásnou konferenci v Plzni. Chci Vám velmi pěkně poděkovat za silný a stále trvající zážitek. Vaše práce má hluboký smysl. Vaše propojení s Jaroslavem pro mě mělo na konferenci úžasný smysl.

Mária Hockicková

Před týdnem jsme byly s kamarádkou na konferenci Duše dne a noci. Chtěla jsem Vám napsat, že to pro mě bylo něco úžasného a jsem ráda, že jsem jela.

Ilona Kompanová

Ano. Skutečně nádherná energie nesoucí se prostorem. Dotýkající se člověka hluboko a mocně. Zanechávající v něm tolik.

Jana Kožáková
reference konference
jaroslav dušek a jan skryja kniha

Zažijte proměnu díky těm nejmocnějším principům naladění

Využijte zvýhodněné ceny vstupenky a zažijte konferenci, která odemkne to nejúžasnější z Vaší duše. Nalaďte se na hluboký klid, ze kterého budete vytvářet výjimečné a krásné životní prožitky. 

Využijte naplno všech benefitů konference a dárků v hodnotě…

Vstupenky na konferenci jsou vhodné pro každého, kdo má rád akce Jaroslava Duška a chce zažít neopakovatelný a krásný den plný prožitků a vhledů. Proto jen po omezenou dobu jsou k dispozici vstupenku za zvýhodněnou cenu.