Přeskočit na obsah

Nejčastější dotazy k lucidní akademii

Videa budou postupně přibývat v soukromé FB skupině včetně snových meditací ke stažení a dalšího obsahu. Přístupové informace Vám přijdou e-mailem hned po dokončení objednávky. Těšit se můžete na celkem 20 bonusových videí. Každé z nich bude mít délku cca 30 minut. Navíc bude doplněno vedenou snovou meditací ke stažení. Tyto meditace Vás přiblíží k fantastickým snovým prožitkům ještě rychleji. U videí jsou tipy na filmy a další obsah.

Pro účely soukromé skupiny jsme zvolili platformu Facebooku. Po koupi lucidní akademie najdete odkaz na skupinu v dolní části e-mailu, který obdržíte. V rámci Vaší žádosti zadáte číslo objednávky a my Vás přidáme. Ve skupině nemusíte být přihlášen Vaším pravým jménem! Pokud nejste fanouškem Facebooku, můžete si pro tyto účely vytvořit anonymní účet a používat jej jen pro účely lucidní akademie. Soukromá FB skupina je pro nás nejjednodušší cestou, jak Vás efektivně podporovat a sdílet s Vámi to nejlepší.

E-knihu si stáhněte hned po objednání. Jakmile akademii zaplatíte, uvidíte stránku s polem STAHOVÁNÍ. Pokud byste si knihu nestáhli, odkaz budete mít také v e-mailu. Tato e-kniha je autorsky chráněnou součástí lucidní akademie a její šíření je v rozporu s autorskými právy.

Přístup do akademie je celoživotní. Do akademie doporučujeme vstoupit co nejdříve. S přibývajícím obsahem poroste její cena. Za startovací cenu tak můžete získat veškerý budoucí obsah. Jednorázová platba Vám umožní přístup do tohoto živého organismu. Pro členy akademie jsou navíc připraveny slevy na další obsah. Reálná hodnota celého balíčku akademie je 14 500 Kč (10 hodin video obsahu, e-kniha,  poradna a přibývající nový obsah v soukromé skupině).

Po koupi získáte rozšířenou verzi e-knihy Lucidní snění a magie podvědomí. Na téměř 200 stranách najdete 20 kapitol (e-knihu chystáme také v audio podobě). Každá kapitola je zakončená speciálním videem, které ještě více rozšíří Vaše snové schopnosti. Videa budou postupně přibývat v rámci soukromé skupiny. V této skupině můžete sdílet Vaše zkušenosti a poradit se se zkušenými snílky.

Rozhodně ano. Na stránce Kde jsme najdete desítky hodin obsahu. Doporučujeme poslechnout si zejména podcast S kůží na trh, který je nejnovější a je z velké části zaměřen na téma pocitů ve snech. Na této stránce níže dále najdete reference posluchačů, díváků a účastníků již proběhlých akcí.

Nejlepší cestou je zakoupit si akademii co nejdříve. Pokud akademii koupíte v budoucnosti, budete mít přístup ke všemu obsahu, který již vznikl. S nově vznikajícím obsahem ale bude růst cena akademie. Pokud si ji koupíte nyní, přístup máte celoživotně. Veškerý nově vznikající obsah tak už máte zahrnutý v současné ceně. Reálná hodnota celého balíčku akademie je 14 500 Kč (10 hodin video obsahu, e-kniha,  poradna a přibývající nový obsah v soukromé skupině).

Potřebujete jinou informaci? Napište mi...
Jan.Skryja@LucidniSen.cz