Pavel Moric a Jan Skryja – Síla k životní změně

Pavel Moric ve výjimečném a velmi hlubokém rozhovoru, který Vám pomůže dosáhnout vytoužených životních změn. Určitě si celý rozhovor pusťte opakovaně a vychutnejte si jeho mocné vhledy.

Těšit se můžete na krásné a silné principy, které povznesou Váš způsob myšlení. Některé myšlenky jsou natolik silné, že stojí za pravidelné připomínání.

Pavel Moric o tom, že úspěch není pro každého

Každý může být úspěšný. Existují principy, strategie a uvědomění, díky kterým může každý člověk směřovat k vysněnému životu. To ale neznamená, že každý člověk bude úspěšný. Úspěch není pro každého. Štěstí není pro každého. Je ale zajímavé to, že každý člověk má v sobě veškerý potenciál proto, aby byl úspěšný. Stojí za to vydat se na tuto cestu? Rozhodně ano!

Jakým způsobem dosáhnout velké životní změny? Jak vybřednout z krysího závodu a začít naplňovat své vlastní poslání? K těmto otázkám se dostalo hned v první části rozhovoru. Pavlovy rady jsou věcné a velmi užitečné. Někdy to vyžaduje velkou sílu, aby člověk dokázal dosahovat velkých životních změn. Dovolte si poznat to nejlepší v této oblasti v tomto skvělém rozhovoru.

Prokrastinace a dva pohledy na ni. Který z nich je ten pravý? První pohled je o tom, že pokud prokrastinujeme, je dobré vyhledávat techniky a principy, pomocí kterých prokrastinaci překonáme a budeme efektivní. Druhý pohled: prokrastinace je signál, že daná aktivita nás netáhne. Možná bychom se nad ní mohli zamyslet a zvážit, jestli tímto směrem skutečně chceme jít. Životní změna kombinuje oba tyto přístupy a hledá v nich tu nejlepší harmonickou cestu.

Pavel Moric vystoupí 11. května na úžasné konferenci Jak dosáhnout vysněného života. Těšit se můžete na neopakovatelný den, který Vám pomůže dosáhnout v životě přesně toho, po čem toužíte. Užijte si tento magický rozvojový den společně s námi. Vstupenky najdete na tomto odkazu.

Všem Vám přejeme krásné a kouzelné snění.

pavel moric jan skryja