Největší konference na téma rozvoji odvahy je tady. Plně online...

Pavel Moric. Konference Odvaha žít a snít z pohodlí domova!

Pavel Moric a Jan Skryja vystoupili na konferenci Odvaha žít a snít, která odemyká dosud nepoznané možnosti Vašeho potenciálu a životní energie.

Protože rozvoj odvahy je tím nejlepším, co Vás dovede k vysněnému životu.

Proč k dosažení vysněného života nepotřebujete dělat roky to, co nechcete

Právě teď nastal ten pravý čas k tomu, abyste se za úspěchem  přestali zběsile honit, a místo toho se stali magnetem, který bude tu pravou životní radost a naplnění přitahovat.

Vše začíná tvorbou nových mentálních programů, které Vám konečně umožní vidět ty nejjednodušší věci ve Vašem životě vedoucí k těm největším vytouženým životním změnám. Když vytvoříte nové programy, přestanou Vás ovládat ty staré. Z role oběti téměř okamžitě přejdete do role velké životního tvůrce.

Posuňte svou odvahu na úroveň, která Vás dovede k vysněnému životu...

number

Část 1: Pavel Moric

Pavel Moric ve Vás probudí velkou vnitřní sílu a pomůže Vám vstoupit na cestu vnitřního vítěze.

63 minut

number1

Část 2: Jan Skryja

Unikátní techniky pro rozvoj odvahy propojí Jan Skryja se světem snění. Těšit se můžete na mentální principy, díky kterým budete rozvíjet odvahu "jen" s tužkou a papírem.

59 minut

number2

Část 3: Pavel Moric

Mocná uvědomění a principy Pavla Morice vedoucí k velkému otevření odvážného potenciálu. Zbavte se nepraktických strachů a vstupte na cestu vysněného života.

65 minut

number3

Část 4: Beseda s Pavlem Moricem

Výjimečná beseda naprosto dokonale doplňuje vše, co nezaznělo v předchozích částech. Můžete se těšit na silné prožitky a hluboké vhledy, které Vám umožní konat z role vítěze a dosahovat vytoužených životních milníků.

82 minut

number4

E-book Odvaha žít a snít

Interaktivní e-book se stane Vaším průvodcem. Provede Vás těmi nejdůležitějšími principy pro budování odvahy, se kterými jste se ještě nesetkali. Vstupte na cestu plnou hojnosti a radosti.

53 stran

number5

Vše z pohodlí domova

E-book a přístup k videím dostanete hned po provedení objednávky. Přístup není časově omezený, proto se k jednotlivým částem můžete vracet a vytěžit z nich maximum pro Váš životní růst.

pavel moric jan skryja odvaha

Záznam konference

pavel moric jan skryja odvaha

S deníkem
a knihou

pavel moric jan skryja odvaha

S akademií, knihou, deníkem

Pozor! Zvýhodněná cena online přístupu za 1 290 Kč platí jen po omezenou dobu.

100 % garance bezpečné platby a spolehlivého doručení

Využíváme platební bránu Comgate, která má tisíce klientů, mezi které patří třeba Česká pošta a řada dalších významných společností.

Knihu a deník Snílek Vám doručuje Zásilkovna. Kdyby nastala jakákoli komplikace, kontaktuje nás a celou věc okamžitě vyřešíme. Máme přes 4 000 spokojených klientů a zajištění maximálního bezpečí a spolehlivosti je pro nás zcela zásadní.

Přístupy k záznamu konference a bonusům včetně e-booku dostanete do několika minut po zaplacení objednávky. Zkontrolujte prosím i spam a hromadnou poštu.

 

Překonejte strachy. Zažijte vítězství. A skvěle se u toho bavte

Život není o tom nemít strach. Život je tom naučit se, jak se bát a přesto konat. Jak se nenechat paralyzovat. Jak nezanechat to nejlepší, co ve Vás je, na hřbitově.

Pavel Moric a Jan Skryja na téma Odvaha žít a snít. Ten nejlepší možný obsah pro rozvoj nekonečných možností, které odvážný život nabízí.

ebook jan skryja odvaha

Pavel Moric je pro mě tou nejlepší možnou volbou, pokud jde o téma budování velké životní odvahy. Jsem vděčný za to, jak velký přínos konference Odvaha žít a snít přináší do života lidí.

Jan Skryja

Staňte se tvůrcem svého života. Radostným vítězem...

Objednejte si přístup ke konferenci Odvaha žít a snít včetně e-knihy za zvýhodněnou cenu. Objevte revoluční možnosti rozvoje odvahy, které Vás mile překvapí a posunou Vás na zcela nová životní místa.

Využijte všech benefitů konference včetně e-booku v hodnotě  1 890 Kč…

pavel moric a jan skryja reference

Honzo, děkuji za inspiraci a sdílení v závěrečné besedě. Celá konference byla báječná a mohu všem doporučit.

Jaroslava Tolarová
pavel moric odvaha