Přeskočit na obsah

Třídenní pobyt o lucidním snění a snové terapii

Staňte se součástí komunity snílků. Podpořte naši kampaň na Hithitu.

Tři společné dny ve snovém světě...

Sny jsou tou nejlepší možnou sebe-terapií. Podpořte nás na Hithitu a jako odměnu získejte třídenní pobyt (dvě noci) věnovaný světu snů. Sice dojde i na teorii, hlavní bude ale praxe. Budeme společně meditovat, vizualizovat a plně rozšiřovat sílu snových sugescí. Tento pobyt je určen pro čtyři účastníky a součástí jsou také 4 diáře Snílek. Pobyt proběhne na chatě na území České republiky. Na přání je možné tento pobyt realizovat ve vašich prostorách. Klíčové ale je, abychom v průběhu mohli v dané lokalitě vyrazit do lesa. Na své si přijdou úplní začátečníci a zkušení snílci.

vizualizace

Na co se můžete těšit?

Snové meditace

Budeme meditovat. Společně si vyzkoušíme několik druhů snových meditací a prohloubíme jejich účinek. Dynamika malé skupiny čtyř lidí ještě více posílí přenos těchto meditací do snového světa.

Vizualizace

Věnovat se budeme vizualizacím, díky kterým budete lucidně snít a realizovat své snové záměry. Vizualizace zároveň uklidní vaši mysl a umožní vám napojit se na vaše srdce.

Diskuze

Oproti jednodenním workshopům je tento pobyt pojat výrazně volnější formou. Bude hodně prostoru na společné diskuze, lehké procházky a další zábavu.

Deník Snílek v praxi

Každý z účastníků dostane deník Snílek. Ukážeme si, jak s deníkem pracovat. Co dělat v případech, kdy si příliš mnoho snů nepamatujeme? Jak využívat deník Snílek tak, aby nám pomáhal k lepšímu životu a zároveň jsme se u toho skvěle bavili?

Cesta je cíl

Tento pobyt je hlavně o tom, abyste si jej užili. Vše bude dobrovolné a všichni se budeme vzájemně respektovat. Dostanete možnost ochutnat emoční prožitek takovým způsobem, který navždy změní váš snový svět na krásné, kouzelné a prospěšné místo.

Nastavení mysli

I přesto, že je celý pobyt hlavně o prožitku a praxi, těšit se můžete také na trochu snové teorie. Každá z teoretických částí bude zakončena meditacemi a snovými sugescemi. Připraven pro vás máme také malý dárek v podobě snového předmětu, se kterým se budeme učit vědomě pracovat.