Objevte svého duchovního rádce. Napojte se na magické zdroje vašeho podvědomí a vstupte na cestu radosti, štěstí a úspěchu. Podcast na míru kouzelnému světu snů.

O jednotlivých kapitolách podcastu budeme diskutovat na Clubhouse (@JanSkryja), Facebooku a YouTube kanálu. Nejen lucidní snění prakticky!

Podcast na Spotify

Podcast duchovní rádce na Spotify.

Podcast na Apple

Na YouTube kanálu Cesta Úspěšných

Brzy k dispozici…

Podcast na Anchor

Proč DUCHOVNÍ RÁDCE?

Celý název podcastu je „Objevte svého duchovního rádce“. Pro někoho představuje tento pojem božstvo, které k němu promlouvá. Někdo to označuje jako napojení na vesmír. My budeme používat pojem podvědomí.

Naše podvědomí je úžasný zdroj nápadů, inspirací a odpovědí na různé životní výzvy. Pokud se s podvědomím naučíme pracovat, zbavíme se většiny stresu, uvolníme tělo i mysl a napojíme se na magický zdroj uvnitř nás, který nám pomůže k výjimečným životním prožitkům. Ve vztazích, pracovním životě a všech další oblastech.

Jak podcast používat?

Myšlenka podcastu duchovní rádce vzešla z pravidelných setkání na sociální síti Clubhouse. Když jsme se bavili o některých tématech, tak mě lidé žádali, abych jim informace opakoval a vracel se k nim.

Proto jsem chtěl vytvořit trvalý zdroj informací, se kterým budete mít možnost pracovat každý den. Doporučuji vám první poslech nechat na vaší mysli. Nechte se vést a vnímejte, co je pro vás zajímavé a použitelné.

Pak si daný díl pusťte znovu. Tentokrát buďte v roli studenta. S tužkou a papírem zapisujte vše důležité. Buďte pečliví.

Nakonec se k poznámkám vraťte a přemýšlejte, jak je můžete začít využívat ve vašem životě. Zpočátku stačí malé kroky. Není potřeba hned měnit všechny své návyky. V praxi to ani není možné. Vymyslete si malé krůčky, které budete dělat každý den. Tyto drobné a disciplinované aktivity vás dlouhodobě dovedou k velkým životním změnám.

Sledujte také @JanSkryja na Clubhouse, kde je větší prostor k interaktivitě a diskuzi.

Vstupte do akademie lucidního snění a objevte kouzla světa snů a spánku.