Přeskočit na obsah

Jednodenní školení

Výjimečný workshop, který navždy odemkne potenciál Vašeho snového světa. Vyberte si tuto odměnu na Hithitu a staňte se součástí komunity snílků.

To nejlepší ze světa snů...

Objevíte sebe a otevřete magickou bránu do snového světa

Jednodenní workshop je tou nejlepší možnou volbou pro vás a vaše blízké, firemní kolegy nebo rodinu. V 10 až 15 lidech zažijete zcela unikátní propojení teorie a praxe. Po tomto workshopu se navždy změní váš pohled na svět snů. Už v jeho průběhu společně odemkne fantastické možnosti a magii snové terapie a lucidního snění.

jak ovládat sny

Na co se můžete těšit?

Mentální programování

Skvělé na workshopu je to, že i kdybyste si neudělali jedinou poznámku a nic si nezapamatovali, odejdete připravení na to, abyste poznali skutečnou magii snové terapie. Mentální programování je součástí workshopu!

Práce se sugescemi

Pokud se už osobnímu rozvoji věnujete, tak možná poprvé zažijete skutečnou práci se sugescemi. Do jednotlivých silných vět budeme vkládat pravdy týkající se světa snů. Tyto sugesce vás dostanou ke kouzelným snovým prožitkům.

Meditace a vizualizace

Začneme jednoduchými meditacemi, do kterých si budeme postupně přidávat snové vizualizace. Tyto vizualizace vám zjednoduší práci se snovým záměrem (tedy tím, abyste ve snech dělali to, co chcete a potřebujete).

Dopis snílka a snová samomluva

Dopis do snového světa je jednou z nejúčinnějších technik pro rozvoj snové terapie. Zároveň je skvělým odrazovým můstkem ke snové samomluvě. Tu probereme z velké hloubky a zasadíme ji do vašeho denního rytmu.

Lucidní snění

Lucidní snění je stav, kdy si uvědomíte, že jste ve snu. Nemusíte se bát, že bychom věnovali čas pouze základním technikám. Spíše si představíme jejich vylepšení, která vám umožní ovládat sny mnohem snadněji a s větší lehkostí.

Zážitek až na prvním místě

Workshop má být v první řadě zážitkem. Jsou to totiž pocity, které fungují jako přenašeč do světa snů. Proto si v praxi vyzkoušíme práci s emočním nábojem a využití tohoto náboje pro realizaci snové terapie. Budete léčit emoční rány, rozvíjet kreativitu, odemykat brány podvědomí a skvěle se bavit.

Snovému světu rozumíme

Jsme vděční za Vaše slova