Vydejte se na cestu

Propojte magii dne a noci. Objevte skutečná kouzla své osobnosti…

konference aodvaha pavel moric jan skryja
Odvážný život. Odvážné snění

Konference Odvaha žít a snít

Pavel Moric a Jan Skryja. Ta nejpřínosnější konference o jedné z nejdůležitějších oblastí života. Odvaze…

Výjimečná konference, díky které objevíte sílu záře a temnoty. Smysl života a snění. Zářivé štěstí a štěstí temnoty. Hluboké meditace a celodenní kouzelný zážitek,

deník snílek
Sni. Je to lék. Snílek.

Deník Snílek

Více než deník.

Snění se může stát tou nejlepší možnou sebe-terapií. Ať už se chcete emočně léčit, růst nebo se bavit, Snílek vám s tím pomůže. Deník vás povede cestou snílka – cestou za poznáním síly snů a snové terapie.

lucidní akademie
Od základů do velké hloubky

Lucidní akademie

Jste připravení žít tu nejlepší verzi svého života?

Vědomá práce se sny dokáže otevřít možnosti vaší tvořivosti, o kterých možná ani netušíte, že je máte. Z radostné tvořivosti se probouzí silná energie, která vás povede k vysněnému životu. Akademie je tou nejlepší možnou volbou pro každého, kdo chce kouzla nočního života využívat naplno.

kniha jaroslav dušek a jan skryja
Tentokrát o magii snů

Kniha

Objevte magii snění a odemkněte jeden z největších darů. Dar snění.

Jaroslav Dušek a Jan Skryja připravili knihu nejen o snění. Jan popisuje fantastické možnosti snění a Jaroslav ukazuje, jak tyto principy fungují v probuzeném životě. Už samotné čtení knihy zlepší kvalitu vašeho spánku a připraví snový svět tak, abyste z něj mohli čerpat vhledy pro lepší život.

hrdina dne a noci
Hrdina dne a noci

Premium podcasty

“Zázraky se nedějí v rozporu s přírodou. Dějí se v rozporu s tím, co o přírodě víme.” Svatý Augustín

V čem je podcast Hrdina dne a noci unikátní? Každá minuta poslechu bude otevírat nové způsoby myšlení,  neobjevené rozměry vnitřní motivace a chuť konat. Vše se pak naučíte propojit se světem snění. Vyzkoušejte Hrdinu dne a noci! Kupte si cokoli z tohoto webu a od 24. ledna dostanete jako dárek vždy jednou měsíčně rozvojový díl podcastu.