Přeskočit na obsah

Deník Snílek

To skutečné životní probuzení začíná sněním

Proč deník Snílek?

svět snů je tou nejlepší možnou sebe-terapií...

Sny léčí emoční rány, probouzí kreativitu, otevírají brány do podvědomí, zlepšují schopnost učení, rozvíjí naše schopnosti a dokáží být kouzelným dobrodružstvím. Diář Snílek propojuje to nejlepší z teorie a praxe. Chceme, aby terapeutické možnosti světa snů byly dostupné každému. A abychom díky snovému světu vytvářeli lepší společnost.

deník snílek

Na co se můžete těšit?

Cesta snílka

Diář Vás provedou cestou, na které se budete učit rozšiřovat snové pocity, lucidně snít, vědomě využívat snové terapie a rozšiřovat potenciál svých snů.

Zápisy snů

V diáři budete mít dostatek prostoru pro snové zápisy. Snílek je záměrně navržený tak, abyste se v něm mohli projevit naplno. Sny do něj můžete zakreslit a vyjádřit takovým způsobem, který vám vyhovuje nejvíce.

Snové mandaly

Vaše cesta za snovou terapií by měla být hlavně zábava. Proto si můžete na cestě Snílka vybarvovat snové mandaly. Diář se tak pro vás stane něčím osobním a zcela unikátním.

Mocné afirmace

Stránky pro zápisy snů jsou doplněny afirmacemi. Tyto mocné věty vám umožní ochutnávat krásy snového světa snadněji a rychleji.

Krásné provedení

Diář Snílek je připraven ve velmi kvalitní prošívané knižní vazbě. Navíc je doplněn krásnými ilustracemi, které budou kultivovat vaši dětskou hravost. Ta je pro objevování snové magie zcela zásadní.

Komunita snílků

Papírovým diářem to nekončí. Chceme vytvářet komunitu snílků. Těšit se můžete na to nejzajímavější ze světa snů, možnost sdílet vaše snové zážitky, a mnoho dalšího.

Snovému světu rozumíme

Podívejte se na Duši K o lucidním snění a snové terapii nebo si poslechněte některý z celé řady podcastů a rozhovorů…