Čtěte pozorně, pokud chcete konečně zažít vysněnou změnu...

Jak konečně dosáhnout vysněného života bez nutnosti stovek hodin "rozvojových" webinářů.
Už za několik týdnů snového dobrodružství!

Odhalte, jak hojit emoční rány ve vzrušujícím světě snů. Vyčistíte mentální bloky z minulosti a získáte přístup k naprosto nečekaným možnostem potenciálu. Objednejte si knihu ještě dnes a získáte okamžitý přístup k audio programu Hrdina dne a noci v hodnotě 24 000 Kč.

kniha jaroslav dušek a jan skryja

Pravda o naplněném životě, kterou před Vámi tají

Vyzkoušeli jste už všechno? Bez větších úspěchů? Navštívili jste stovky rozvojových seminářů? Jste unavení z toho, že se neposouváte tak, jak byste si přáli? Toto je největší odhalení spojené se světem snů, které Vám nikdo předtím neřekl.

Dokud se nezbavíte mentálních bloků z minulosti, budete pořád zažívat stejné věci. Vědomé snění je tím zdaleka nejlepším místem na hojení emočních ran a čištění starých bloků. Jakmile se na snovou cestu napojíte, zažijete výjimečné otevírání nekonečných možností potenciálu.

Získejte magické zdroje odvahy a tvořivosti díky mocným strategiím

Dosažení té nejúžasnější verze života, kterou si dokážete představit, může být mnohem snadnější, než si myslíte. Tisíce snílků využívá strategie z knihy k hojení emočních ran a zbavování se těch největších životních bloků.

Když budete moudře následovat strategie z knihy, nečekají Vás jen krásná dobrodružství ve světě snů. Budete se zbavovat emočních jizev z minulosti a budete nadšení z toho, čeho je Váš potenciál reálně schopný.

jaroslav dušek a jan skryja kniha

Vzrušující snový rozvoj, na který se po koupi knihy můžete těšit...

Konečně odhaleno: Jak hojit ty největší emoční rány, když zrovna spíte

Rozlučte se s nekonečným hledáním toho, co by Vám mohlo konečně pomoci se odrazit v životě z krysího závodu k vysněnému životu. Vědomé objevování tajů snového světa Vás odpojí z Matrixu jednou provždy.

V knize jsou odhaleny dosud nevyslovené pravdy o tom, jak sny využívají domorodé kmeny a jaký duchovní přesah může svět snění mít. Naučíte se jedinou vizualizační techniku, kterou potřebujete k tomu, abyste naplno prožili lucidní snění.

Ušetřete roky hledání toho, co Vás dostane z životního stereotypu k vysněnému životu

Právě teď máte jedinečnou možnost se v životě konečně posunout na místo, o kterém sníte. Pokud jste bez úspěchu prošli řadou různých přednášek a seminářů, je na čase svěřit se do rukou Vašeho největšího daru. Světa snění.

V posledních pěti letech Jan pracoval s tisíci snílky na otevírání až překvapivě vzrušujících možností snového světa. Z nočních můr dělal nádherné snové prožitky, u kterých lidi plakali dojetím. Ale hlavně: odkrýval temnotu světa snů a jeho nekonečného rozvojového potenciálu.

Vychází z fantastické Duše K o lucidním snění

Základ knihy vznikl jako přepis toho nejlepší z rozhovoru Jaroslava Duška a Jana Skryji v jejich Duši K o lucidním snění. Kniha má díky tomu výjimečnou dynamiku a přináší významná a zcela zásadní doplnění, na které v rozhovoru nebyl prostor.

Co byste nikdy neměli dělat, když máte nepříjemný sen

V knize najdete ty nejlepší postupy pro práci s nočními můrami a negativními sny. Malá hrstka lidí si dlouhou dobu nechávala jen pro sebe, jak využít ty zdánlivě nejhorší sny pro rozvoj odvahy, štěstí a hojení emočních ran. Teď se to všechno naučíte v knize!

Zásadní věc pro dosažení hojnosti v co nejkratším čase

Pokud budete vědomě využívat techniky z knihy, můžete se těšit na významná životní uvědomění, která mohou přijít už po několika dnech praktikování! Techniky pro přirozených vstup do lucidních snů přinášejí snílkům do života významná zlepšení ve velmi krátkém čase.

Vstupte na snovou cestu

Kniha

Zvýhodněný balíček

S konferencí

Pozor! Zvýhodněný balíček s deníkem Snílek, klíčenkou velkého lapače snů v hodnotě 150 Kč a afirmační záložkou je k dispozici jen do konce srpna.

100 % garance bezpečné platby a spolehlivého doručení

Využíváme platební bránu Comgate, která má tisíce klientů, mezi které patří třeba Česká pošta a řada dalších významných společností.

Knihu a deník Snílek Vám doručuje Zásilkovna. Kdyby nastala jakákoli komplikace, kontaktuje nás a celou věc okamžitě vyřešíme. Máme přes 4 000 spokojených klientů a zajištění maximálního bezpečí a spolehlivosti je pro nás zcela zásadní.

 

Knihu a deník Snílek využívají
tisíce spokojených snílků

reference

Kniha je docela vedená takovým směrem, že je tady u nás bezkonkurenční. A to nejen obsahem. Nesnaží se být nějakou konkurencí či hanit jiná díla nebo se s někým měřit. Kolikrát z jiných děl čerpá a to jen v tom dobrém! Přidáno o spousty "sympatických dodatků" sympatického autora 🙂 Kdo se v tomto orientuje nebo by chtěl začít a něco zkusit, zde má skvělou příležitost!

vojtik_lupkrup

Knížka je skvělá. Moc mě baví vybavování snů. Bavím se sny celý život, ale vy jste mi na práci s nimi dal úplně nový pohled.

Kateřina Volavková

Kniha je napsána velmi srozumitelně a poskytuje nesmírné množství jednoduchých možností jak začít a jak pracovat se sny.

Dana Salehová

Objednejte si knihu ještě dnes a získejte hodnotný obsah navíc...

Kupte si knihu a vychutnejte si cestu k vysněnému životu plnými doušky. Teď je ten správný čas konečně zažít velkou životní radost. Je čas dosáhnout změn, po kterých toužíte. Odstraňte nežádoucí mentální bloky díky snovému světu. A skvěle se u toho bavte.

 

Koupí knihy se naučíte…

Kniha je určena pro ty, kteří chtějí po řadě neúspěšných pokusů konečně najít životní přístup, který bude fungovat a dostane je na správnou cestu k vysněnému životu. Proto jen po omezenou dobu dostanete ke knize jako dárek přístup k soukromému audio programu Hrdina dne a noci v hodnotě 24 000 Kč.

 

reference deník snílek