Užijte si konferenci Nekonečný potenciál z pohodlí domova.
S e-bookem, vedenými meditacemi a všemi bonusy

Jaroslav Dušek a Jan Skryja odhalili v Preze téma Nekonečného potenciálu. Vy si teď můžete celou konferenci užít z pohodlí domova.

Užijte si celý program, vedené meditace a e-book Nekonečný potenciál.

Napojení se na nekonečný potenciál není věcí času.
Je to věcí naladění

Zažijte kouzla a krásy Vašeho nekonečného potenciálu. Díky této konferenci se naučíte tomu nejdůležitějším pro rozvoj osobnosti a posun vysněnému životu.

Poznáte klíčové techniky naladění své duše, uvidíte konkrétní využití vědomé terapeutické práce se sny a odhalíte kouzelné techniky pro rozvoj v bdění i snění.

 

jaroslav dušek a jan skryja kniha

Záznam celé konference Nekonečný potenciál. A mnohem víc...

number-one

První část: Jaroslav Dušek – Potenciál duše

Jak získat přístup k potenciálu, který naše duše už má? Mnoho lidí zažívá pořád ty stejné životní scénáře. Duše je cestou k novému uvědomění a vytouženým životním změnám. Aktivujte její opravdový potenciál.

60 minut

number-two

Druhá část: Jan Skryja – Potenciál z vnitřního klidu

Zažijete řadu velmi mocných meditací, díky kterým pro Vás bude napojení na nekonečný potenciál velmi snadné. Poprvé zasvětí Jan většinu své části meditačnímu prožitku, který je klíčový pro otevření nekonečného potenciálu.

61 minut

number-three

Třetí část: Jaroslav Dušek – Potenciál z radosti

Vědomý rozvoj štěstí a využití moci přítomného okamžiku Vás prakticky okamžitě napojuje na kouzelné možnosti potenciálu. Zažijte to v části Jaroslava Duška plné krásné inspirace.

63 minut

number-four

Čtvrtá část: Beseda Jaroslava Duška a Jana Skryji

Během besedy vznikají často ty nejsilnější momenty pro velké životní změny a pozitivní směřování. Budeme společně odpovídat na Vaše dotazy a v uvolněné atmosféře probereme klíčové principy pro vědomý rozvoj potenciálu.

70 minut

number-five

E-book Nekonečný potenciál

80 stran dlouhý e-book prohloubí vše, co objevíte v jednotlivých částech konference.

80 stran e-book

number-six

Hrdina dne a noci

Součástí balíčku je také audio program Jana Skryji s názvem Hrdina dne a noci. Tento program je zaměřený na to, aby každému člověku pomohl dostat se z krysího závodu k vysněnému životu.

12 postupně vznikajících transformačních audio epizod

number-seven

Vedená meditace
Hluboký vnitřní klid

Nekonečný potenciál je věcí naladění. Napojení se na něj je spojené s vnitřním klidem. Tato kouzelná vedená meditace Jana rozvíjí krásy vnitřního klidu a jeho zapojení.

10 minut

number-eight

Vedená meditace
Snový potenciál

Úžasná meditace před usnutím, která navozuje krásné a sebe-terapeutické snění. Meditace také pozitivně přispívá k rozvoji lucidního snění.

12 minut

number-twelve

Vedená meditace
lásky a vděčnosti

Láska a vděčnost jsou emoce, které proměňují zdánlivě negativní sny na krásné a hluboké terapeutické prožitky. Čím více člověk rozvíjí napojení se na lásku a vděčnost, tím je pro něj snová terapie snadnější.

14 minut

Tento výjimečný rozvojový balíček v celkové hodnotě 3 100 Kč je nyní za nižší cenu než cena vstupenky. Pouze po omezenou dobu...

Nekonečný potenciál

dušek skryja nekonečný potenciál

S deníkem, knihou a dárky

skryja dušek

S akademií, knihou, deníkem

Pozor! Zvýhodněná cena online přístupu za 890 Kč platí pouze do konce roku! Využijte toho a odemkněte v novém roce to nejlepší, co má váš potenciál k dispozici. Začněte žít vysněný život.

100 % garance bezpečné platby a spolehlivého doručení

Využíváme platební bránu Comgate, která má tisíce klientů, mezi které patří třeba Česká pošta a řada dalších významných společností.

Knihu a deník Snílek Vám doručuje Zásilkovna. Kdyby nastala jakákoli komplikace, kontaktuje nás a celou věc okamžitě vyřešíme. Máme přes 4 000 spokojených klientů a zajištění maximálního bezpečí a spolehlivosti je pro nás zcela zásadní.

Přístupy k záznamu a bonusům včetně e-booku Nekonečný potenciál dostanete do několika minut po zaplacení objednávky. Zkontrolujte prosím i spam a hromadnou poštu.

 

E-book Nekonečný potenciál rozšiřuje a prohlubuje poznání z celé konference

V e-booku se dozvíte mnohem větší množství příkladů a ukázek toho, jak realizovat principy a techniky pro rozvoj nekonečného potenciálu. Využijte toho, objednejte si záznam konference, a začněte žít vysněnou verzi Vašeho života.

nekonečný potenciál

Více než 1 400 účastníků konference Nekonečný potenciál. Úžasné zpětné vazby a krásné reference...

reference jaroslav dušek a jan skryja