Ten nejmocnější fyzický nástroj k rozvoji snové terapie a léčení emočních ran

Deník Snílek. Protože snění hojí duši

Teď je ten správný čas k tomu, abyste se přiblížili Vaším nejvytouženějším životním vizím. Po řadě životních nezdarů přichází ta největší životní šance. Začněte vědomě hojit Vaše emoční rány ve snovém světě. Tím se zbavíte starých programů, které Vám brání v tom, abyste dosáhli vysněného života. Je tady ta nejúžasnější pomůcka pro to nejdůležitější ve Vašem životě. Hojení emočních ran a odemykání potenciálu díky vědomé práci se sny.

Deník Snílek

Skoncujte se vším, co Vám do teď nefungovalo

Pokud jste prošli řadou sebe-rozvojových kurzů a vyzkoušeli jste všecno bez většího efektu, je čas na změnu!

Zapisování snů je klíčovou technikou číslo 1 pro rozvoj terapie pomocí snění. Sny jsou tou nejlepší branou k Vašemu podvědomí. Sny jsou jediným přirozeným změněným stavem vědomí. Začněte tuto super schopnost, kterou máte, využívat naplno a přesně tak, jak potřebujete.

Jinak jsem Vám chtěla ještě poděkovat za deník. Od někoho jsem slyšela názor, že jej deník kvůli ceně neoslovil...

Jsem ráda, že jsem se nenechala odradit. I když jde především o obsah snů a že si je vůbec zapisujeme, pro mě má význam i to, kam si je zapisuji. Ať už afirmace, návod na začátku deníku, který člověka povzbuzuje, mají svůj význam a hloubku. Pomáhají mi. Až ho celý popíšu, věřím, že u Vás seženu další 🙂

Jitka Havránková

Deník Snílek je jiný. Mocné přínosy tohoto pomocníka poznáte v překvapivě krátkém čase...

Cesta Snílka. Odblokování starých programů je snadnější, než si myslíte

Myslíte si, že zapisování snů je nikam nevedoucí nuda? Naopak! Deník Snílek vychází ze zkušeností s prací s několika tisíci snílky. Provede Vás cestou Snílka, na které ucítíte, jak se Váš kouzelný snový svět otevírá. Budete hojit emoční rány. A budete se skvěle bavit.

Nemusíte dělat nic navíc. Stačí se jen dívat a užívat si životní růst

V deníku je přes 80 velmi pečlivě vybraných snových sugescí. A teď to nejlepší. Nemusíte si je ani číst! Když si budete zapisovat sny, Vaše podvědomí je u toho bude vnímat a budete překvapení, až Vás Vaše vlastní sny rozpláčou dojetím nad tím, čeho je Váš svět snů schopný.

Proč nepotřebujete dělat nudné a zdlouhavé techniky pro hojení Vaší duše

V deníku najdete krásné snové mandaly, které si na Vaší cestě budete vybarvovat. Díky tomu propojujete osobní emoční náboj s magickou silou deníku. Účinky pro zahojení starých emočních ran a odemknutí nových možností tvořivosti, odvahy a radosti, jsou překvapivě rychlé.

Ten nejlépe zpracovaný a nejpřínosnější snový deník všech dob

Deník Snílek je precizní v každém svém detailu. Jeho logo má nenápadné čárky a naznačuje Snílék. Tedy to, že snění je lék. Vybrali jsme ty nejsilnější citace, kterými je deník proložený. Zároveň si zachoval maximální jednoduchost a minimalistické provedení. Díky tomu budete držet v rukou toho nejmocnějšího fyzického pomocníka pro rozvoj Vašeho snového daru.

Odhalení rituálu, který změnil život tisícům snílků, kterým předtím snová terapie nefungovala

Jakmile si zapíšete určité množství snů, dostanete se na zcela zásadní stránky. Ty byly tím prvním, co dokázalo pomoci otevírat podvědomí tisícům snílků, kterým nic jiného do té doby nefungovalo nefungovalo. Tyto stránky se věnují vyhodnocení Vaší snové cesty. Mocné koučovací otázky Vám otevřou fascinující životní uvědomění a překvapující možnosti sebe-reflexe.

Objevte, jak konečně otevřít potenciál tvořivosti a obrovskou životní energii, kterou v sobě máte

Obrovskou životní sílu, energii tvořit a odvahu směřovat k nejlepší verzi Vašeho života v sobě už máte! Stačí se na ni jen napojit. Tou nejlepší cestou je snová terapie. Ta hojí emoční rány a zbavuje Vás tak bloků, které omezují Váš fantastický a pro mnohé až neuvěřitelný potenciál.

Užijte si snové Vánoce a zažijte vysněný nový rok

Deník Snílek

Vánoční balíček

S lucidní akademií

🎁 Pozor! Speciální vánoční balíček za uvedenou zvýhodněnou cenu je k dispozici pouze do 24. prosince nebo do vyprodání zásob.

100 % garance bezpečné platby a spolehlivého doručení

Využíváme platební bránu Comgate, která má tisíce klientů, mezi které patří třeba Česká pošta a řada dalších významných společností.

Knihu a deník Snílek Vám doručuje Zásilkovna. Kdyby nastala jakákoli komplikace, kontaktuje nás a celou věc okamžitě vyřešíme. Máme přes 4 000 spokojených klientů a zajištění maximálního bezpečí a spolehlivosti je pro nás zcela zásadní.

 

snílek

Proč nepotřebujete trávit roky na kurzech, abyste se zbavili bloků z minulosti

Během naprosto vzrušujícího zapisování snů a procházení cestou Snílka se bude Vaše podvědomí otevírat překvapivě rychle. Nikdy totiž nevíte, kdy přijde ten přelomový sen, který Vás zbaví starých bloků a odemkne přístup k fascinujícím možnostem Vašeho potenciálu.

Tento fantastický snový stav zažili tisíce velmi úspěšných a slavných podnikatelů, umělců a dalších velkých osobností. Jejich tajemství je teď dostupné každému, kdo se chce na své největší životní dary také napojit. A žít díky tomu svou vysněnou verzi života.

Napojit se na podvědomí je jednoduché. Mnohem jednodušší, než si myslíte

Nejste na to sami! Deník Snílek nebude dalším složitým nástrojem pro rozvoj toho nejúžasnějšího ve Vás. Povede Vás hezky krok za krokem a u toho Vás bude učit to nejlepší ze snové sebe-terapie.

Skvělá zpráva! Po koupi deníku dostanete okamžitý přístup k neveřejnému 30 minut dlouhému webináři, který Vás provede tím, jak celý deník používat. Uvidíte doporučené strategie k použití deníku ověřené na více než tisíci Snílků.

Deník Snílek
Staňte se hrdinou dne a noci

Dárek k deníku

Přístup k výjimečnému podcastu Hrdina dne a noci. Získejte dechberoucí zážitek…

Tento soukromý podcast je určen pro ty, kteří po řadě seminářů, přednášek a kurzů, hledají to, díky čemu konečně budou snadno dosahovat magických životních změn. Přístup dostanete do e-mailu hned po dokončení objednávky.

reference deník snílek

Děkuji za lekci podcastu Hrdina dne a noci. Užila jsem si ji stejně, jako si užívám vaši knihu. Práce se sny je úžasná a věci, které se tím dají zažít, jsou neuvěřitelné.

Dana Müllerová

Vaše kniha a podcast Hrdina dne a noci mne nesmírně obohacují. Děkuji za vše.

Hana Pajerská
Objednejte si deník ještě dnes

Skutečné probuzení začíná sněním

Deník Snílek