Využijte možnosti koupi záznamu z celé akce včetně bonusů za zvýhodněnou cenu

Pavel Moric

Konference
Jak dosáhnout vysněného života

Vychutnejte si konferenci se všemi bonusy z pohodlí domova

pavel moric jan skryja

Pavel Moric o principech vysněného života

Přijďte si naplno užít ten nejhlubší rozvojový den tohoto roku. Odhalte principy a zažijte silné vhledy, díky kterým pro Vás bude cesta k vysněnému životu vzrušujícím dobrodružstvím.

Vychutnejte si naživo konferenci, která svými prožitky a strategiemi posune Váš život směrem k Vašim snům. Zasloužíte si vybřednout ze zajetých stereotypů a žít život snů. Dosažení této cesty je jednodušší, než si možná právě teď myslíte.

 

Využijte Vašeho podvědomí. Začněte přitahovat vysněný život

Budoucnost Vaše podvědomí často vidí jako něco vzdáleného. Když se ale naučíte, jak hluboce zakořenit Vaše nejkrásnější životní vize do podvědomí, stanete se magnetem. Budete k sobě hojnost přitahovat.

Jakmile je Váš sen procítěn plně v přítomném okamžiku, stává se přítomností. Začíná se zhmotňovat. Na konferenci zažijete velmi hluboké vedené meditace a naučíte se strategie, díky kterým si tuto magickou dovednost velmi snadno osvojíte.

pavel moric a jan skryja konference

Celá konference z pohodlí domova. K tomu e-booky a vedené meditace...

ČÁST 1: Pavel Moric – Nalaď se na hojnost. Naladění se na hojnost je tou nejdůležitější dovedností, díky které se z Vašeho života začne stávat nádherná cesta plná radosti a vysněných milníků. Objevte společně s Pavlem ty nejdůležitější vhledy a principy pro dosažení tohoto naladění.

ČÁST 2: Jan Skryja – Cesta snění. Pomocí velmi jednoduchých technik se naučíte přenášet Vaše největší životní sny do nočního života. Poznejte rituály, které odemykají revoluční možnosti spánku a snění. Už ráno po konferenci k Vám začnou přicházet pocity a vhledy, které Vás povedou k vysněnému životu.

ČÁST 3: Pavel Moric – Cesta vysněného života. Jak najít odvahu v sobě pro vstup na Vaši vysněnou životní cestu? Jaké strategie Vám pomohou si ji naplno užít? Největší překážkou na této cestě jsou staré programy. Odhalte a naplno využijte nové mentální programy, které Vás vyvedou z krysího závodu a povedou Vás touto magickou cestou.

ČÁST 4: Prodloužená beseda s Pavlem Moricem a Janem Skryjou. Besedy s Pavlem jsou často plné těch nejsilnějších uvědomění a prožitků. Proto jsme pro Vás tento závěrečný formát konference prodloužili. Bude prostor pro Vaše otázky a diskuzi nejen o cestě k vysněnému životu.

Jako dárek dostanete po konferenci přístup k materiálům, které Vás naučí 7 základních rozvojových otázek. Tyto velmi mocné otázky Vám budou pomáhat každý den na Vaší cestě. Díky nim budete vytvářet nové vzorce myšlení a Váš život bude bohatší.

3 unikátní vedené meditace. Vedená meditace pro rozvoj vděčnosti a lásky, vedená meditace pro probouzení síly duše a vedená meditace pro rozvoj lucidního snění.

Díky němu ještě více rozšíříte poznání z konference o další velmi účinné techniky a strategie.

Jen po omezenou dobu! Objednejte si záznam z konference včetně bonusů za zvýhodněnou cenu v předprodeji
(platí pouze do konce června)

Záznam

S deníkem
a knihou

S knihou

S lucidní akademií

Pozor! Zvýhodněná cena záznamu konference včetně vedených meditací a e-booku platí jen do konce června!

Garance bezpečné platby

Využíváme bezpečnou platební bránu Comgate a máme přes 6 000 spokojených zákazníků.

Tuto platební bránu využívají společnosti jako Ticketportal, Donio, Wolt nebo Blue Style. Tato platební brána má bezpečnostní certifikaci nejvyššího stupně (certifikace PCI DSS), která se každý rok obnovuje.

 Garantujeme vám bezpečnou a spolehlivou platbu.

Odhalte to nejlepší ve Vás.
S Pavlem Moricem a hostem Janem Skryjou...

Naše nejlepší a nejlépe hodnocená pražská konference na téma, které změní váš život

Minulou sobotu jsem strávila s Vámi na konferenci v TOP hotelu v Praze. Byl to pro mě neskutečný zážitek, vlastně jeden splněný sen. Vidět Vás a Pavla Morice „naživo"! děkuji! Byla to pro mě první akce takové velikosti, tolik lidí! A všechno plynulo v takovém poklidu. Stále zpracovávám zážitky, pouštím si Vaše meditace, několikrát jsem znovu zhlédla záznam.

Dana Mlenská

Chtěla jsem Vám moc poděkovat za neskuteční sobotní den. Konference Vysněný život byla opravdu inspirativní.

Lucie Petracek
pavel moric jan skryja

Poznejte ty nejlepší strategie a vhledy, které Vás dovedou k vysněnému životu

Využijte zvýhodněné ceny záznamu se všemi bonusy. Vychutnejte si ty nejhlubší prožitky a poznejte mocné principy, o kterých jste možná do této chvíle ještě neslyšeli.

Využijte naplno všech benefitů konference a dárků díky záznamu konference v předprodeji…

Záznam konference je vhodný pro každého, kdo má rád akce Pavla Morice a chce zažít neopakovatelný a krásný den plný prožitků a vhledů. Proto jen po omezenou dobu je k dispozici za zvýhodněnou cenu.